AYDIN BUHARKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Selim KARATAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları ve kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Dini bir ibadet olarak kurban ise ‘Allah’a yakın olmak için takdim edilen şey’ anlamında kullanılır. Bu anlamda kestiğimiz kurbanlar bizi Allah’a daha yakın kılmaya vesile olurlar. Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Ülkemizde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramının ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum.
İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Selim KARATAŞ´ın Kurban Bayramı Mesajı

Bu duygular içinde başta mesai arkadaşlarım olmak üzere idarecilerimin, öğetmenlerimin, öğrencilerimin ve velilerimin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın gerek İslam dünyasına gerekse tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...

Kamil Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı No 63 Buharkent / AYDIN - 0 (256) 391 3995

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.