AYDIN BUHARKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ağustos Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Buharkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Ağustos ayı değerlendirme toplantısı Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı Başkanlığında gerçekleştirildi.
Ağustos Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

       Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Karataş,  Şube Müdürü Ünal Türkoğlu ve Okul Müdürleri katıldı. Toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının  yaz tatili süresince yapmış oldukları  faaliyetler, açmış oldukları kurslar,  LGS-YKS Başarı analizleri ve okulların eğitim öğretime hazır bulunuşluk durumları değerlendirildi. Kendileri için her bireyin çok değerli olduğunu, hiçbir öğrencinin kaybedilmemesi gerektiğini vurgulayan Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün özellikle Öksüz-Yetim öğrencilere ve Özel Eğitim Sınıfında öğrenim gören öğrencilere yönelik yapmış olduğu “Doğum Günlerini Kutlama” ve “Yüzme Kursu” projelerinden dolayı tebrik etti. Değerlendirme toplantısının ardından başarı dileklerini ileten Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı, katılımcılara başarılar diledi. Okul Müdürleri ise yeni dönemde okullarda yapilabilcek faaliyetler hakında istişare yaptılar.

Kamil Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı No 63 Buharkent / AYDIN - 0 (256) 391 3995

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.