AYDIN BUHARKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Usta Öğretici Başvuruları

Buharkent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır.
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Usta Öğretici Başvuruları

T.C.

BUHARKENT KAYMAKAMLIĞI

Buharkent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü

 

Buharkent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvuru işlemleri 05.09.2018 – 21.09.2018 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile Buharkent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze yapılacaktır.

 

Açıklamalar

1. Başvuru belgelerinin; en üstte başvuru formu olmak üzere telli mavi dosya içerisinde düzenli bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Düzensiz, eksik belgeli ve Buharkent Halk Eğitimi Merkezi  Müdürlüğüne (Eski Emniyet Binası) şahsen yapılmayan başvurular teslim alınmayacaktır.

2.  Ücretli usta öğretici görevlendirmelerinde aranacak genel şartlar şunlardır:

a) Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak.

b) Türk vatandaşı olmak.

c) 18 yaşını doldurmuş olmak.

ç) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

d) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

e) Askerlikle ilişiği bulunmamak.

f) Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak.

3. Kurumumuzdan ya da buraya tıklayarak  temin edebileceğiniz *başvuru form dilekçesinin dikkatle incelenerek gerekli evrakların başvuruya eklenmesi gerekmektedir.

4. Her branş kendi içerisinde değerlendirileceğinden başvuru yapılacak branşlar için ayrı ayrı dosya oluşturulması gerekmektedir.

5. Aşağıdaki Ek-2 "Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna" esas belgelerden başvuru sahibine ait olanların fotokopilerinin dosyaya eklenmesi; asıllarının da başvuru sırasında ilgilinin yanında bulunması gerekmektedir.

 

Kamil Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı No 63 Buharkent / AYDIN - 0 (256) 391 3995

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.