AYDIN BUHARKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK’ÜN 79. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

Program Hükümet Konağında Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başlamış olup, akabinde 2 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Törenin ardından Kaymakamımız Sn. Cafer KAYMAKÇI, Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL ve protokol üyeleri ile birlikte İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen programa katıldılar. Programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiirlerin okunması 10 Kasım Orotoryosu,10 Kasım Videosunun izlenmesinin ardından sona erdi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ü 79. ölüm yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyoruz.
ATATÜRK’ÜN 79. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, çizgiler ve açık hava


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık, gökyüzü ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, sahnedeki insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, sahnedeki insanlar ve iç mekan

Kamil Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı No 63 Buharkent / AYDIN - 0 (256) 391 3995

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.